Hitta hit:

Till karta med vägbeskrivning.

Kontakta oss

FÖRSÄLJNING & MARKNAD

Försäljning
Industri, Private label & Export
Pontus Ryberg
Mobil: 0703-70 97 05
Mail: pontus@hafi.com

Försäljning
Hafi Delikatess
Heléne Jartsell
Mobil: 0703-06 61 16
Mail: helene@hafi.com

Försäljning
Fabriksbutik
Hanna Myhran
Mobil: 0709-52 49 95
Mail: hanna@hafi.com

Produktutveckling
Per Persson
Mobil: 0721-83 60 95
Mail: per@hafi.com

Marknad
Josefina Skillius
Mobil: 0702-64 63 44
Mail: josefina@hafi.com

Besöksmål
Annika Lindhe
Mobil: 0733-76 56 75
Mail: annika@hafi.com

ORDER

KVALITET & HÅLLBARHET

Order & fakturering
Industri, Private label & Export
Cathrine Petersson
Telefon: 035-299 19 24
Mail: order@hafi.com

Order & fakturering
Hafi Delikatess
Jeanette Nilsson
Telefon: 035-299 69 52
Mail: order@houseofhafi.com

Kvalitet & hållbarhet
Peter Bengtsson
Mobil: 0733-55 40 89
Mail: peter@hafi.com

PRODUKTION & INKÖP

Supply Chain
Jenny Christiansson
Mobil: 0708-30 48 78
Mail: jenny@hafi.com

Produktionsledare
Stefan Jönsson
Mobil: 0768-75 46 46
Mail: stefan@hafi.com

Produktionsplanering & logistik
Sylvia Karlsson
Mobil: 0723-76 22 93
Mail: sylvia@hafi.com

VD

EKONOMI & ADMINISTRATION

VD/Ägare
Marcus Bjurklint
Mobil: 0709-49 10 91
Mail: marcus@hafi.com

Ekonomi
Martin Tholin
Mobil: 0733-89 00 38
Mail: martin@hafi.com

Redovisning & lön
Helena Majberger
Mobil: 0709-18 69 53
Mail: helena@hafi.com

Kontakta Oss

Vi är inte här just nu, men du kan skicka ett meddelande till oss så återkommer vi till dig så fort som möjligt.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search